اگر به هر دلیلی نمی توانید خرید خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید در ساعات کاری با ما از طریق شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید: 09355812026 قوچان مقاله تضمین می کند:
  • تطابق کامل مشخصات و تصاویر با محتوای فایل دانلودی
  • ارسال لینک پس از خرید
  • ارسال فایل دانلودی به ایمیل شما
  • پاسخگویی و پیگیری کامل سفارشات
  • لطفا درهنگام خرید مشخصات کامل وارد کنید

مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی” مشخصه هاي ساختاري و رئولوژيكي و مدلسازی ویسکوالاستیسیته غیر خطی محصولات رب گوجه فرنگی و تاثیرش بر روی کیفیت” فایل وورد فارسی 23 صفحه می باشد. 

مقدمه

يكي از فاكتورهاي كيفي مهم براي پذيرفتن مصرف كنند. ويسكوزيته ي سس گوجه است. و فاكتورهاي ديگري كه مي توانند روي كيفيت محصول و رفتار جريان سس گوجه فرنگي تاثيرگذارند كيفيت ماده ي خام يا همان رب گوجه فرنگي تاثير گذارند.

رب گوجه فرنگی یک مخلوطی از ذرات جامد پراکنده شده در یک محلول یا سرم آبی می باشد که از تغلیظ آب گوجه فرنگی و حذف پوست و دانه آن و همچنین جامدات قابل حل طبیعی بدست می آید. ویسکوزیته یکی از پارامترهای کیفی است که از لحاظ کیفیت کلی محصول و شرایط ظاهری جهت پذیرش مصرف کننده بسیار مهم است.

فاكتورهايي نقش اصلي را در تعيين ويسكوزيته محصولات گوجه فرنگي بازي مي كند، از قبيل : درجه كيفيت اندازه ي ذره واكنش هاي ذره موجود در جسم جامد و دماي توليد.

رب گوجه فرنگي به علت اينكه يك سيال غير نيوتني محسوب مي شود و داراي يك تنش ظاهري به خاطر وابستگي دمايي سيال داراي رفتار رئولوژيكي پيچيده اي است.